Haber

Ayyüce Türkeş, İYİ Parti Osmaniye adayı Logoğlu’nun mitinginde konuştu

BURHAN DEMİRCİOĞLU

MHP kurucusu Alparslan Türkeş’in kızı DÜZGÜN Partisi Adana milletvekili adayı Ayyüce Türkeş, Osmaniye İstanbul’un Kadirli ilçesine gelerek İYİ Parti’nin Osmaniye adayı Prof.Dr. ile görüştü. Elif Logoğlu’nun mitingine destek verdi. Türkeş, “Bundan kimsenin endişesi olmasın, hele bizi terörle, Türkeşle, terörle yan yana koyanlar yan yana koyamaz, kimse yan yana koyamaz. Zaten bundan kimsenin şüphesi olduğunu zannetmiyorum ama Terör konusunda kimseye hesap verecek durumda değiliz” dedi.

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde GÜZEL Parti Osmaniye milletvekili adayı Prof. Dr. Elif Logoğlu, dün Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi’nde miting düzenledi. DÜZGÜN Partisi Adana milletvekili adayı Ayyüce Türkeş de mitinge katılarak söz aldı.

“Türkiye EKONOMİK OLARAK BÜYÜK SIKINTI İÇİNDE”

Ayyüce Türkeş dedi ki:

“Diyorum ki Osmaniye halkı, Kadir halkı baş belası. Başlarını yerden kaldıramıyorlar diyorum. Türk milliyetçileri de, davacılar da aynı dertten muzdarip diyorum. Osmaniye halkı Kadir halkı bu seçimde ne yapacağını çok iyi biliyor Bizi bu duruma getirenleri sandığa koyun diyorum size de söylüyorum Türkeş’e güveniyorum İYİ Parti’ye oy istiyorum Parti Ben Osmaniye’de oy istiyorum, Kadirli’de oy istiyorum, Adayım Adana’da oy istiyorum, Türkiye’nin tamamından oy istiyorum Elif arkadaşımın da dediği gibi Türkiye ekonomik olarak çok zor durumda. Bölgesel olarak çok sıkıntılı.Osmaniye’de yatırım sorunu var,Adana’da yatırım sorunu var.Yollar yarım kaldı,hastaneler yarım kaldı.Ocaklarda tencereler kaynamaz.Bıktık dinlemekten hatta yaşamaktan. -birde.

“TÜRKLER VE TERÖR, ARTIK KİMSE ONLARA KATILAMAZ”

Bu seçim hepimiz için çok değerli ki tek adam, tek adam ağızlı sistemi çok güçlü bir şekilde yenelim, o yüzden sandığa gittiğinizde hem cumhurbaşkanlığına hem de milletvekili sayısına çok güzel oy verin, düşünün. çok sağlıklı ve çok sağduyulu düşünüyorum. Karar vermemiz ve gücümüzü göstermemiz gerekiyor. Bu aslında Türkiye’nin beka sorunudur. Kendi adıma, partim adına Türkiye’nin beka sorununa elimizi uzatmak için, yumruğumuzu vurmak için buradayız, sahadayız. Hele bizi terörle, Türkeşle, terörle yan yana koyan hiç kimse bu konuda kafa yormasın, kimse yan yana koyamaz. Bu konuda kimsenin şüphesi olduğunu düşünmüyorum ama terör konusunda kimseye hesap verecek durumda değiliz. Hesap verecek durumdayız. İktidara geldiğimizde hesabını soracağız” dedi.

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu