Haber

Çarpıcı açıklama: UYGUN Partisi intihar etti

Araştırmacı Bekir Ağırdır’dan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hakkında çarpıcı açıklamalar geldi. Akşener’in siyaseti hareketlendiren sözlerini öven Heavy, UYGUN Partisi’nin intihar ettiğini, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nun Akşener’in davetine olumlu yanıt vermeyeceğini söyledi.

T24’te Candan Yıldız’ın sunduğu yayına katılan ve gazeteci Murat Sabuncu’nun sorularını yanıtlayan Araştırmacı Bekir Ağırdır, “ Sadece ayrılığı değil, ayrılırken kullanılan dili de gerçekten hiç beklemediğim bir şey bulduğumu söylemeliyim.” sözlerini kullandı.

Akşener’in açıklamalarına ilk yorum olarak, ‘ İyi Parti intihar ettiAğırdır, Akşener’in işaret ettiği gibi parti seçmeninin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısındaki adaya oy vereceğini söyledi.

İMAMOĞLU VE SLOW ARAMAYA CEVAP VERMEYECEK

Ağırdır, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Akşener’in cumhurbaşkanı adayı olmak için davet ettiği Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, daveti kabul etti. cevap vermeyecek ‘ söylenmiş. Ağırdır; “ Hiçbir belediye başkanının, CHP’linin bu tavırla, böyle bir gidişle yan yana duracağını düşünmüyorum.” sözlerini kullandı.

erfelekhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu