Haber

İYİ Parti Sözcüsü Zorlu: Milletin kazanacağı final masasının mimarı biz olacağız

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Güçlü, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı video mesajına yanıt verdi.

Zorlu, “Uzlaşma, istişare ve halkın tercihi diyerek milletimize verdiğimiz taahhütler bize emanettir! Bizim asıl itirazımız bu ilkeleri empoze etmek ve yok saymaktır. Bu yüzden hep Milletimize inandık. … İYİ Parti, Milletin kazanacağı final masasının mimarı olmaya kararlıdır.”

KILIÇDAROĞLU’DAN ‘TABLO’ STRESİ

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, YETERLİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ‘aday’ açıklamasına yanıt olarak paylaştığı videoda “Tabloyu büyütmemiz gerekiyor” mesajı verdi. Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

“Bu yola çıktığımızda hep Halil İbrahim’in sofrasından söz ederdik. Çünkü ‘Bu ülkenin bütün renklerini bu sofraya davet etmeliyiz’ dedim. ‘Yoksa bu memleket kalkınmaz’ dedim.Çünkü amaç sadece ceberut sarayını göndermek veya değiştirmek değildi.Amaç aynı zamanda yeni hoş bir Türkiye yaratmaktı.’ diyerek sofrayı toparlayamayız. ‘Bu masaya oturmamalı’ Temelde yıllardır yaşıyoruz.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır Ankara nakliyat
kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu