Yaşam

Kardeşlerim 69. Bölüm İzleme Ekranı: Kardeşlerim Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV’nin sevilen dizilerinden Kardeşlerim, dün akşam yeni bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıktı. Kardeşlerim’in başrollerinde başrollerinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy ve Cüneyt Mete yer alıyor. Dün akşam yayınlanan yeni kısımda yaşananlar ise heyecan yarattı. Kardeşlerim son kısmı kaçıranlar yahut Kardeşlerim’in son kısmını tekrar izlemek isteyenler için; Kardeşlerim 69. kısım izleme ekranı…

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim, her Cumartesi olduğu üzere dün akşam da yeni kısmı ile ekranlara geldi. Son kısımda yaşananlar ise heyecanla takip edildi.

Kardeşlerim Son Kısımda Ne Oldu?

Ömer, öğrendiği gerçekle hayatının şokunu bir sefer daha yaşar. huduttan ne yapacağını bilemeyen Sarp ise bu durumu kabullenmekte zahmet çeker. Berk ve Sarp girdikleri savdan vazgeçmez ve durum öbür bir boyut kazanır. Uygunca kasvete giren Şengül, etrafının de yardımı ile sinsi bir plan yapar. Nebahat, Asiye’yi Doruk’tan uzak tutmak için elinden geleni yapar. Berk ve Aybike ortasında ise değerli olaylar olur. Ahmet ve Şevval emellerine bir adım uzaktayken Yasmin konakta gördüğü ile büyük bir şaşkınlık yaşar.

Kardeşlerim 68. Kısım İzleme Ekranı

KARDEŞLERİM SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu