Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı, Altınoluk Sosyal Yaşam Merkezi Temel Atma Törenine Kayserispor’u Davet Etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Altınoluk Sosyal Yaşam Merkezi Temel Atma Törenine Mondihome Kayserispor başkanı ve futbolcularını da davet etti. Tribün atmosferinde gerçekleşen törende çocuk ve gençlerin coşkusu görülmeye değerdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr., Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek ve görkemli işlevlere yer verecek Altınoluk Sosyal Yaşam Merkezi Temel Atma Törenine katıldı. Memduh Büyükkılıç’ın daveti üzerine Mondihome Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Kayserisporlu futbolcular Ali Karimi ve Bilal Bayazit de katıldı. Kayserispor heyetini ellerinde Türk bayraklarıyla coşkuyla karşılayan çocuk ve gençlere, Başkan Büyükkılıç tarafından sarı-kırmızılı formalar hediye edildi. Formaları giyen gençlerin coşkusu görülmeye değerken, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ise, “Kayserispor’umuza başarılar diliyoruz. Onlar Kayserispor’umuzu temsilen aramızdalar, Kayserispor her zaman olduğu gibi bizim gururumuzdur. İnşallah sporcularımıza başarılar dileriz. Bu kurduğumuz sosyal tesiste gelecek eğitilecek, şehrine ve takımına sahip çıkma duygusu aşılanacak.”

Kayserispor’un başarılı kalecisi Bilal Bayazit, “Buraya gelen herkesin eline sağlık, belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum” derken, Kayserisporlu futbolcular Ali Karimi de buraya gelmenin çok keyifli olduğunu belirterek, her zaman yanlarında olan Lider Büyükkılıç’a teşekkür etti. .

Tribün atmosferinde gerçekleşen törende çocuklar, ‘Yaşasın Cumhurbaşkanımız’, ‘Kapalı Kale her zaman, her yerde’ ve ‘En büyük Kayserispor’ sloganları attı. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu