Haber

Sinan Ogan’dan Nagehan Alçı’ya: “Plana sadık kalın…”

Gazeteci Nagehan Alçı, Çet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan ve Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ için “bilinçli olarak rol paylaştıklarını” iddia etti. Sinan Ogan ise Alçı’ya, “Kimse kimseyi esir almadı, komplo teorilerine çok kapılıyorsunuz. Uzun lafın kısası, plana sadık kalın!” söz konusu.

NAGEHAN ALÇISI: İNSANLARIN YÜZDE 95’E KADAR KİLİTLENİYORLAR

Alçı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Aşırı sağcı iki siyasetçi Ümit Özdağ ve Sinan Ogan, bilinçli olarak kendi aralarında rol paylaşımı yaparak bir yanda Cumhur İttifakı’nı, diğer yanda Millet İttifakı’nı ele geçirme projesi içerisindeler. Özdağ ve Ogan, resmen gizli anlaşma… Yüzde 5 oyla halkın yüzde 95’ini kilitliyorlar” dedi.

SİNAN OĞAN: BUNA NEDEN RAHATSIZSINIZ?

Oğan Alçı’nın paylaşımından alıntı yaparak, “Nagehan hanım öncelikle lütfen tanımınızı doğru yapın. Biz Türk milliyetçisi insanlarız. Türk milliyetçiliği her türlü aşırılığı reddeder. Cumhur İttifakı.Bu ilkeler Türkiye Cumhuriyeti Devletinindir.”Bundan niye rahatsız oluyorsunuz? Kimse kimseyi esir almadı, komplo teorisine çok kapılmışsın. Uzun lafın kısası, plana sadık kalın!” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu