Yaşam

Tutuklu Dilan Polat’tan Akşener’e tepki: Bizi siyasete alet etmeyin, iktidara saldırın.

İstanbul merkezli 6 ilde gerçekleştirilen operasyonda aralarında Dilan Polat, eşi Engin Polat ve Dilan Polat’ın kız kardeşi Sıla Doğu’nun da bulunduğu 17 şüpheli gözaltına alındı, haklarında soruşturma başlatıldı ve şirketlerinde arama yapıldı. Gözaltına alınan Dilan Polat peş peşe paylaşımlar yaparken hedef aldığı isimlerden biri de UYGUN Parti Genel Başkanı Meral Akşener’di. Dilan Polat, grup toplantısında Akşener’in kendisinin ve eşi Engin Polat’ın isimlerini kullanmasına şu sözlerle tepki gösterdi: “Biz milletimize bağış yaparız, milletvekilliğine değil bağış yaparız. Bizim üzerimizden siyaset yapmayın ve bunu araç olarak kullanmayın. Hükümete saldırmak için bir sebep.”

GÖZETLİYKEN ÇOK PAYLAŞIYOR

Eşi Engin Polat ve kız kardeşi Sıla Doğu’nun da aralarında bulunduğu 17 şüpheliyle gece yarısı gözaltına alınan Dilan Polat, bu akşam X hesabından peş peşe paylaşımlarda bulundu.

AKŞENER, KÜME TOPLANTISINDA DİLAN POLAT’I GÖNDERDİ

Polat, son paylaşımında, UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’in, partisinin bugünkü grup toplantısında KYK yurdundaki asansör faciasına değinerek, “Gençlerimizi, artık gündeme gelen yurt sorunuyla yalnız bırakamayız, bırakmayacağız” dedi. Rezillik boyutuna ulaştı. Böyle bir durumda Cumhuriyet vizyonumuz gençlerimizi en büyük değer olarak görmektedir.” Onları ümitsizliğe terk etmeyeceğiz. Bir yanda her biri Dilan Polat ve Engin Polat’a dönüşmüş çocuklar, bir yandan da KYK yurtlarındaki yemeklerinde kurtçuk bulunan, sürekli ekmekle beslenen çocuklar. Bunlar Gayretullah’a dokunuyor. Allah bunları kendi mahsulünden çıkarır ve bunlara sebep olanları perişan eder. Tanrı. Açıklamaya “Allah’ım bu haram lokmayı onların mahsullerinden almamıza izin ver” diye tepki gösterdi.

POLAT: BİZDEN ŞİKAYET EDEN VATANDAŞ VAR MI?

Dilan Polat, Akşener’i etiketlediği paylaşımında, “Meral Hanım bizi dinlemeden yoksulluğun sebebi olarak gördü. Türkiye’yi yönetme tezinde bize nasıl ayrımcılık yapabilir? Bizden şikayet eden bir vatandaş var mı? İddia ediyorum” Bu millete kendisinden daha faydalı olduğumuzu, fakirlere yardım ettiğimizi, insanlarımıza bağışta bulunduğumuzu düşünüyoruz.” “Biz yapıyoruz, kusura bakmayın, milletvekili değiliz. Bizi siyaset yapmak ve iktidara saldırmak için bahane etmesin. Muhalif medyanın ve muhalif iktidar ve siyasetin adeta piyonu olacağız.” .

haber-hayrat.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu