Ekonomi

Bakan Uraloğlu Trabzon’da ilçeyi ziyaret etti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, seçmenin tercihinin kendileri için değerli olduğunu söyledi.

Bakan Uraloğlu, Düzköy ilçesinde Lütfü Ofluoğlu Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Çok Amaçlı Salonu’nun açılışında konuştu.

Uraloğlu, birçok açılışa katıldığını söyledi. “Makaslarım çok var biliyorsunuz, Cumhurbaşkanımız bize ‘Makaslarınızı açıklıklara saklayın’ dedi. Bu makasla birlikte koleksiyonumdaki makas sayısı 130’u aştı. Bu makası da koleksiyonuma ekleyeceğim. Kendi ilçemden, köyümden olması önemli.”söz konusu.

Törenin ardından esnafı ziyaret ederek taleplerini dinleyen Uraloğlu, Gürgendağ, Çayırbağı Ortamahalle, Zelaha, Yusuflu, Alazlı, Taşocağı ve Gökçeler mahallelerindeki seçimlerde vatandaşlardan destek istedi.

Uraloğlu, Doğankaya Mahallesi’ne yaptığı ziyarette, “14 ve 28 Mayıs’ta milletvekilliği ve cumhurbaşkanlığı seçimleri yaptık. Siz de oylarınızla kişisel ve siyasi tercihlerinizi ortaya koydunuz. Tercihleriniz dikkat ve ilgimize bağlıdır. Hangi tercihi yapmış olursanız olun bizim için değerlidir.”dedi.

Yerel seçimlere çok az zaman kaldığını belirten Uraloğlu, şu değerlendirmeyi yaptı:

“Uzun istişareler sonucunda bu yerel seçimde size en iyi hizmet edebileceğini düşündüğümüz arkadaşlarımızı belirledik. Son kararı Sayın Cumhurbaşkanımız verdi. Aday kararıdır, son karar sizlerindir. Burası babamın evi, benim evim. Kendi evimiz. O halde en güçlü desteği sizden istiyorum. Seçiminiz ve onayınız bizim için değerli. Onayınız hem Düzköy’de hem de büyükşehirde bizim için gerçekten çok değerli. Bakalım Doğankaya’dan ne çıkacak? Seçim akşamı hep birlikte göreceğiz. Burada Allah’ın izniyle bu sefer sandık en güçlü haliyle olacak. “Patlamaya hazır mıyız? Doğankaya kararını vermiş, hayırlı olsun. Umarız sizi de utandırmayız.”

Uraloğlu’na ziyaretinde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı adayı ve Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu ve Düzköy Belediye Başkan adayı Selim Çelenk eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu