Haber

Gençlerden Başkan Kocaman’a yoğun ilgi

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Emekevler Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir araya geldi. Gençler meşaleler ve sloganlarla Önder Kocaman’a yoğun ilgi gösterdi.

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, 31 Mart yerel seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Önder Kocaman, SKM programı kapsamında Emekevler İlçesi’nde hemşehrileriyle bir araya geldi. Önder Kocaman’a il ve ilçe yöneticileri, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nihat Erim Dizdaroğlu ve Emekevler Mahalle Muhtarı Mevlüt İnan eşlik etti.

 

TEŞEKKÜR EDERİM

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Bizi yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Burada hepimiz kardeşiz. 31 Mart seçimlerine doğru gidiyoruz. Millet İttifakının adayı olarak karşınızdayım. Beni bu göreve layık gören büyüklerime teşekkür ediyorum. “Bize destek veren hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

 

HEP BİRLİKTE HİZMET EDİYORUZ

“2009 yılında kurulan ilçemizin güçlendirilmesi adına çok güzel çalışmalar yapıldı” diyen Başkan Kocaman, şöyle konuştu: “Belediye döneminden ilçe dönemine kadar emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Birlikte hizmet etmeye çalışıyoruz. Görevde olduğumuz 5 yıl içerisinde belde kimliğinden ilçe kimliğine geçtik” dedi.

 

ŞEHİR MERKEZİ OLUŞUYOR

Kaymakamlık binasının ardından Belediye Hizmet Binasını da tamamladığımızı belirten Başkan Kocaman, “Kocaeli’nin en büyük camisi olan 35 dönümlük Kent Meydanı’nı bitirmek üzereyiz. 4-6 yaş grubu Kur’an kursunu tamamladık. 24 saat açık olacak 1.000 metrekare büyüklüğündeki kütüphanemizi tamamladık. Sanat Evi, Cafe ve 450 araçlık otoparkımızı tamamladık. 650 kişi kapasiteli kültür merkezimizin kamulaştırmasını tamamladık. “Şehircilik açısından Kartepe’nin merkezini oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.

 

DEVLET HASTANESİ YAPILACAK

“Kartepe Gençlik Merkezi ilçemize yapılan en önemli yatırımdır” diyen Önder Kocaman, şöyle konuştu: “Geleceğimize dokunan en güzel hizmetimizdir. Kocaeli Devlet Hastanesi yapılacak. Ek Hizmet binası tamamlandı. Burası da yapıldı. Afet Merkezi olarak hazırladık. İlçenin tamamına müdahale edebilecek şekilde hazırladık. Yaklaşık 70 dönümlük alan üzerine yapacağımız AVM için de gerekli hazırlıklar yapıldı. hizmet” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu