Yaşam

Gönül Dağı 78. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı 78. Bölüm Fragmanı İzle! Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

gönül dağı 17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1’de yayın hayatına başlayan aile, dram ve romantik Türk televizyon dizisidir. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanında seyirciler ne olduğunu merak ediyor. Peki Gönül Dağı 78. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gönül Dağı 78. Bölüm Fragmanı izle! Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

GÖNÜL DAĞI 78. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Gönül Dağı 77.bölüm fragmanı ekranlara geldikten sonra Gönül Dağı 78.bölüm yayınlanmadı. Dünya Kupası nedeniyle yeni bölümlerine ara veren dizinin yeni bölümünün tarihi ise bilinmiyor.

GÖNÜL DAĞI’NIN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Elif, annesinin kasabaya dönmesiyle ikilemde kalır. Geçmişin acılı travmalarını derinden hisseden Elif, annesinin hikayesini öğrendiğinde onu affedebilecek midir? Dayılarının oğulları ile en uygun nişan düzenlemesini yapma konusunda iddialı olan Cemile, Asuman ve Zahide kolları sıvadı. Asuman, müzik okulunda Mahmut Tuncer ile tanışınca onu nişanda sahneye çıkması için ikna eder. Mahmut Tuncer’in Gedelli’ye gelişiyle başta amcasının oğulları olmak üzere herkes hem şaşırır hem de sevinir. Büyük bir iş başardıklarını düşünen Cemile ve Asuman’ın, nişan günü Mahmut Tuncer’in kaçırılmasıyla başı derde girer ve sonunda dayılarının oğullarının başına gelirler. Mahmut Tuncer’i nişan saatine kadar bulabilecekler mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu