Haber

Kartepeli kadınlardan el işi desteği

 

Kartepeli hanımlar, Kahramanmaraş’ta depremden etkilenen vatandaşlar için kermes düzenledi. Pazara katılan Kartepe Belediye Başkanı Avukat M. Mustafa Kocaman, “Kartepe’de kurduğumuz iyilik bağı güçlenerek devam ediyor” dedi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler 11 ilde büyük yıkıma neden oldu. Kartepeli hanımlar, Kahramanmaraş, Hatay, Malatya, Gaziantep, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kilis, Adana, Osmaniye ve Elazığ’da depremden etkilenen depremzedeler için kermes düzenledi.

DEPREM BÖLGESİ İÇİN KERMELER

Maşukiye Mahallesi’nde düzenlenen “Eller Gözler” kermesine Kartepe Belediye Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, belediye başkan yardımcıları, siyasi parti temsilcileri, meclis üyeleri, birim yöneticileri, Maşukiye Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Yaşlıoğlu ve Kartepeliler katıldı.

AFAD ÜZERİNDEN

Kartepe Belediyesi El İşi Göz Simleri Çarşısı’nda Kartepeli kadınların hazırladığı el işi kıyafetler ve yiyecekler belirlenen fiyatlarla satışa sunuldu. Kartepelilerin yoğun ilgi gösterdiği çarşıda elde edilen gelir, AFAD aracılığıyla deprem bölgesine gönderildi.

KOCAMAN’DAN TEŞEKKÜRLER

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, “Kartepe’de kurduğumuz iyilik bağı güçlenerek devam ediyor. Maşukiyeli abla ve kardeşlerimizin gelirleri, afet bölgelerine gönderilmek üzere “El Gözler Pazarı”nda düzenlenen pazarda alıcılarla buluştu. Sana ve emeğine sağlık. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

senkayahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu