Haber

Merkezefendi Belediyesi Esnaf ve Vatandaşlara Türk Bayrağı Hediye etti

Merkezefendi Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde esnaf ve vatandaşlara Türk Bayrağı hediye etti. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Cumhuriyetimizin 100. yıl coşkusunu Merkezefendi’de yaşamaya devam ediyoruz. Esnaflarımızı ziyaret ederek şanlı bayraklarımızı takdim ettik.”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetin 100. yıl dönümü kutlamaları öncesinde şehrin işlek bölgelerinde esnafı ve vatandaşları ziyaret etti. Önder Doğan, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu artırmak ve milli duyguları güçlendirmek amacıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlamak amacıyla esnafa işyerlerine asılmak üzere Türk Bayrağını hediye etti. İş yerindeki esnaf ve çalışanlar, Başkan Doğan’a teşekkür ederek, satın aldıkları Türk Bayraklarını dükkanlarına astı.

“Türk Bayrakları ilçemizi süsleyecek”

Merkezefendi ve Denizli’de şanlı Türk Bayraklarının dalgalanacağını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bu yıl Cumhuriyetimizin 100. yılını coşkuyla kutlayacağız. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı gerçekleştirmenin heyecanını, mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. . Cumhuriyet Bayramı öncesi bu anlamlı günü coşkuyla kutluyoruz.” “Bayrağımıza olan sevgiyi paylaşmak için esnafımıza ve vatandaşlarımıza Türk bayrakları hediye ettik. Hediye ettiğimiz Türk Bayraklarını işyerlerine ve evlerine asacaklar, Merkezimizi ve Denizli’mizi Türk Bayraklarıyla süsleyecekler” dedi. – DENİZLİ

muratli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu