Haber

MHP Denizli İl Başkanı Garip görevinden istifa etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Av. Yusuf Garip, 2023’te gerçekleşecek 28. dönem milletvekili adaylığı için görevinden istifa ettiğini açıkladı.

MHP Denizli İl Başkanlığından istifa eden Av. Yusuf Garip yaptığı açıklamada, “15 yaşımdan itibaren MHP çatısı altında üç hilal bayrağını taşıyarak siyasete başladım. Atandığım İl Başkanlığı görevini yerine getirmenin onurunu ve mutluluğunu yaşadım. Semih Yalçın’ın da onayıyla görevimiz süresince Denizli’nin her köşesine yetişmek için çalıştık. Milliyetçi Hareket olarak Denizli’deki insanımıza sahip çıktık” dedi.

“28. milletvekili adaylığı için İl Başkanlığı görevimden istifa ettim”

Yusuf Garip, “Onurla taşıdığım görevim süresince Önderliğimiz Dr. Devlet Bahçeli’ye, Milliyetçi-İdealist Hareket’e, Teşkilatımıza büyük bir özveri ve sadakatle hizmet ettim. Beyimiz 28. dönem milletvekilliği adaylığı için parti tüzüğümüzün 94. sayısı yeterli olmuştur.Ülkemizi ülkemizde en iyi konuma getirmek için durmaksızın çalışacağız.Denizli halkının teveccühü ile Genel seçimlerde MHP’li milletvekilimizle inşallah Denizli’nin yüce Meclisimizde temsil edilmesi için gayret göstereceğiz.Genel liderimizin teşkilatlarımıza verdiği talimat doğrultusunda Cumhur İttifakı Meclis’te nitelikli çoğunluğa ulaşacaktır. milletimize ve ülkemize yeni bir anayasa kazandırmak en önemli hedefimizdir.Aydınlık geleceğimiz, güçlü ve Cumhurbaşkanlığı ülkemiz Türkiye için durmadan çalışmaya devam edeceğiz.” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu